• banner_news.jpg

Витрина за фабрички стаклен кабинет Кина Производители и добавувачи |OYE

Витрина за фабрички стаклен кабинет Кина Производители и добавувачи |OYE

Краток опис:

Овиевитринисе користат за прикажување на продавницата.Имаат прилагодливи полици и можат да се менуваат за да одговараат на различни големини на производи.Оваа карактеристика е важна кога се сместени поголеми предмети како што се бејзбол палки, скулптури, големи акрилни кутии за сенки и други скапоцени артефакти.Овие стаклени кабинети, фигурини за прикажување, колекционерски предмети и додатоци можат да ја прилагодат ширината!Белата боја е беспрекорно интегрирана со секоја средина, обезбедувајќи повисоко ниво на сложеност за секој изложбен простор!

Препорачани производи:Футрола за накит

Категории:Случај за прикажување,Изложена футрола за колекционерски предмети


 • :
 • :
 • :
 • :
 • Детали за производот

  Информации за компанијата

  Материјал и изработка

  Коментар на клиентите

  Ознаки на производи

  Овие витрини се широки 400 mm и имаат (3) полици, кои се поставени на гумени перничиња за да се спречи какво било непотребно движење на стаклените корнизи.Овие уреди за продавница имаат врати што се заклучуваат за да се осигура безбедноста на скапите стоки и може брзо да ги заменат производите или предметите што се изложени!Има четири светла на врвот и шест на страна.Огромните шкафчиња со врати долу се погодни за бизнисите да менуваат предмети.


  1.Големина:1000X400X1980мм
  2.Боја: Сребрена
  3. Складирање: 521 mm, калено стакло, три 7,1 mm, прилагодливи стаклени полици
  4.Четири Топ MR16 LED светла (6200K), Шест странични светла
  5. Две стаклени врати со шарки со брави, пластични стапала
  6.Haljoy Top Light Fittings,Meanwell LED драјвер
  7.Секој Sigle Plece е добро спакуван во посебен шумски гајба, безбедност при превозот
  8.Дesign и производство на продавница изложба и трговски центар
  9.Креирај со Oye, направен од Oye
  10.Добар квалитет и навремена испорака
  11.Сè е однапред склопено во фабриката, подготвено за УСД откако ќе го добиете
  12. Прилагодените дизајни се добредојдени, нашите дизајнери би можеле да направат 3Д рендери и инженерски цртежи по ваше барање
  Витрина за колекционерски кабинет со три стаклени полици со прилагодливи 7,1 mm OYE

  Брзи детали

  Име на брендот: OYE
  Број на модел: W-1000
  Боја: Сребрена
  Материјал: Калено стакло
  СВЕТЛИНА: Лед стрип светло
  Функција: Стенд за приказ на продавница
  Плаќање: Т/Т
  Тип: Единица за прикажување на подот
  Стил: Опрема за прикажување
  Употреба: Колекционери
  Апликација: Комерцијален приказ
  Карактеристика: Може да се заклучи

  Опис на производот

  Дознајте повеќе за производите на OYE

  youth@oyeshowcases.com

  Слики за витрина • Претходно:
 • Следно:

 • 详情页_03

  详情页_04

  详情页_05

  Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја