• banner_news.jpg

Витрина за кабинети за колектори со Три стаклени полици со прилагодување 7,1 mm | ОЧЕ

Витрина за кабинети за колектори со Три стаклени полици со прилагодување 7,1 mm | ОЧЕ

Краток опис:

Овие витринисе користат за изложување на продавница. Тие имаат прилагодливи полици и можат да се менуваат за да одговараат на различни големини на производи. Оваа одлика е важна кога се сместени поголеми предмети, како бејзбол палки со потпис, скулптури, големи кутии со акрилни сенки и други скапоцени артефакти. Овие стаклени ормани, фигурини за прикажување, колекционерски предмети и додатоци можат да ја прилагодат ширината! Белата боја е беспрекорно интегрирана со која било околина, обезбедувајќи повисоко ниво на сложеност за секој изложбен простор!

Препорачани производи:Кутија за накит

Категории:Приказна кутија,Витрина за колекционерски предмети


Детали за производот

Информации за компанијата

Пакување и испорака

Ознаки на производот

Овие ормани со ширина се 400мм и имаат (3) полици, поставени на гумени перници за да спречат непотребно движење на стаклените полици. Овие уреди за складирање имаат врати што можат да се заклучуваат за да се осигури безбедноста на скапа стока и можат брзо да ги заменат производите или предметите што се изложени на екранот! Постојат четири светла на горниот дел и шест настрана. Огромните шкафчиња со врати подолу се погодни за бизнисите да менуваат предмети.


Брзи детали

Име на бренд: ОЧЕ
Број на модел: W-1000
Боја: Сребро
Материјал: Калено стакло
СВЕТЛИНА: Лед лента светло
Функција: Продавница за приказ
Плаќање: Т / Т.
Тип: Единица за прикажување на подот
Стил: Опреми за прикажување
Употреба: Колекционери
Апликација: Комерцијален приказ
Карактеристика: Заклучувачки

Опис на производот

1. Големина: 1000X400X1980mm
2. Боја: сребрена
3. Складирање: 521мм, калено стакло, три 7,1 мм, стаклени полици што можат да се прилагодат
4. Четири врвни LED светла MR16 (6200K), шест странични светла 
5. Две стаклени врати со шарки со брави, пластични нозе 
6. Уживајте во врвните светлосни приклучоци, Meanwell LED драјвер
7Секое Сигл Плес е добро спакувано во посебен дрвен гајба, безбедноста при испорака
8. Г.дизајн и производство на изложба на продавници и трговски киоск
9Креирај со Оје, направено од Оје
10Добар квалитет и точна испорака
11Сè е однапред склопено во фабрика, подготвено за да се добие што ќе добиете
12. Прилагодените прилагодувања се добредојдени, нашите претставници можат да направат 3Д рендери и цртежи на инженери според вашето барање
Collectors cabinet display case with Three 7.1mm adjustable glass shelves  OYE

Видеа за овој производ

Youth@oyeshowcases.com

Слики за витрина • Претходно:
 • Следно:

 • Company Information

  display case material

  display case Packaging & shipping

 • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја