• banner_news.jpg

Се продаваат витрини за накит со електронска индукциска брава |OYE

Се продаваат витрини за накит со електронска индукциска брава |OYE

Краток опис:

Нашиот производ навитрина за накитприпаѓа на шанкот, главно е направен од нерѓосувачки челик и стакло, без ламинат, е шалтер со мала површина.Можете да го користите како мебел или да изложите малопродажни производи во вашата продавница за малопродажба.Се разбира, ви предлагаме да го користите овој производ за да го прикажете вашиот вреден накит и значајни колекции.Тоа е производ со електронска индукциона брава, која може ефикасно да ги заштити вашите сакани производи од оштетување. Дизајнот со топла светлина им дава на луѓето многу луксузно и многу нежно чувство, бидејќи вашата стока со шармантно осветлување, до одреден степен, може да привлече клиенти за вас, а потоа забрзајте ја вашата трансакција.Како нашиот производ, ве молиме контактирајте не, пријатели!


Детали за производот

Информации за компанијата

Материјал и изработка

Коментар на клиентите

Ознаки на производи

Куќиште за дисплеј за тетраткаВитрина од калено стакло и врата за заклучување RFID најдобар снабдувач во Кина.Електронската индукциска брава го прави ова каленостаклена витринасигурна опција за вашата вредна стока.Отстранувајќи ја маката при склопување, секоја витрина се испраќа однапред изградена и подготвена за употреба откако ќе се испорача.Овој производ е удобен, достапен и убав изглед, е нашиот главен производ притисни.Добредојдовте пријатели да се консултирате со нарачката!

Брзи детали

Име на брендот: OYE
Број на модел: OYLA05
Боја: Господ
Материјал: Мдф и калено стакло
СВЕТЛИНА: Лед стрип светло
Функција: Продавница за накитПриказ
Плаќање: Т/Т
Тип: Единица за прикажување на подот
Стил: Опрема за прикажување
Употреба: Продавница за накит на мало
Апликација: Комерцијален приказ
Карактеристика: Може да се заклучи

Опис на производот

 

 

1.Големина:360х480х450мм
2.Електеонско-индукциско заклучување
3.3000w LED светло
4.Секое парче е добро спакувано во посебен дрвен капак, безбедност при превозот.
5.Дизајн и изработка на изложба на продавници и трговски центар.
6.Креирај со Oye, направен од Oye.
7.Електронска-индукциска стаклена изложба за заклучување со 3 LED светла.
8.Добар квалитет и навремена испорака.
9.Сè е однапред склопено во фабрика, читајте во УСД откако ќе добиете.
Електронска индукциска брава Стаклена витрина за продавница

Видеа за овој производ

Дајте ни е-пошта

youth@oyeshowcases.com

Слики за витрина

 • Претходно:
 • Следно:

 • 详情页_03

  详情页_04

  详情页_05

  Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја

  ПРОИЗВОД НА ЖЕШТА ПРОДАЖБА

  Квалитетот на прво место, загарантирана безбедност