• banner_news.jpg

Се продаваат изложби за накит со електронско-индукциско заклучување | ОЧЕ

Се продаваат изложби за накит со електронско-индукциско заклучување | ОЧЕ

Краток опис:

Наш производ на витрина за накитприпаѓа на шалтерот, главно е изработен од не'рѓосувачки челик и стакло, без ламинат, е бројач со мала површина. Можете да го користите како мебел или да прикажувате производи за малопродажба во вашата малопродажба. Се разбира, ви предлагаме да го користите овој производ за да го прикажете вашиот вреден накит и смислени колекции. Тоа е производ со електронска индукциска брава, што може ефикасно да ја заштити вашата сакана стока од оштетување. Топол дизајн на светлина им дава на луѓето многу луксузно и многу нежно чувство, бидејќи вашата стока со шармантно осветлување, до одредена мера, може да привлече клиенти за вас, а потоа забрзајте ја вашата трансакција. Како нашиот производ, ве молиме контактирајте не, пријатели!


Детали за производот

Информации за компанијата

Пакување и испорака

Ознаки на производот

Куќиште за изложување на работната површинаИзложба на темперирано стакло и РФИД врата за заклучување во Кина најдобар добавувач. Електронска индукциска брава ја прави оваа витрина од калено стакло безбедна опција за вашата вредна стока. Отстранувајќи ја кавгата со склопување, секоја витрина се испорачува однапред изградена и подготвена за употреба откако ќе се испорача. Овој производ е удобен, достапен и добар изглед, е нашиот главен производ за притисок. Добредојдовте пријатели да се консултираат со цел!

Брзи детали

Име на бренд: ОЧЕ
Број на модел: OYLA05
Боја: Глод
Материјал: МДФ и калено стакло 
СВЕТЛИНА: Лед лента светло
Функција: Продавница за накит Екран 
Плаќање: Т / Т.
Тип: Единица за прикажување на подот
Стил: Опреми за прикажување
Употреба: Продавница за накит
Апликација: Комерцијален приказ
Карактеристика: Заклучувачки

Опис на производот

 

 

1. Големина: 360x480x450 mm
2Елктеонско-индукциско заклучување
33000w предводена светлина
4Секое единечно парче е добро спакувано во посебен дрвен капак, безбедност при испорака.
5Дизајн и производство на изложба на продавници и трговски центар Лиоск.
6Креирај со Oye, изработено од Oye.
7Изложба за дисплеј од стакло со електронска индукција со 3 предводени светла.
8Добар квалитет и точна испорака.
9Сè е претходно склопено во фабрика, читач на Usd откако ќе добиете.
Electronic-induction lock Glass showcase for shop

Видеа за овој производ

Дајте ни е-пошта

Youth@oyeshowcases.com

Слики за витрина

  • Претходно:
  • Следно:

  • Company Information

    display case material

    display case Packaging & shipping

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја