• banner_news.jpg

Полици за продавница за чад

Најдобар производител и фабрика и добавувач на полици за чад во Кина

OYE витриникако најдобар производител, фабрика, добавувач, извозник во Кина од 2017 година, наведена ISO9001:2015, имаме богато искуство во производството, продавница за чад, тутун или полици за вапки.полици на продавници за чадсо следните предности и услуги:

Можеме да обезбедиме голем број стабилни суровини, кои можат многу добро да го контролираат квалитетот и цената.

Одржување резерви на суровини за некои обични витрини за димни продавници, најбрза испорака.

Најдобри гаранциски политики, сите витрини имаат 3 години гаранција.

Нарачката OEM/ODM е прифатлива.

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја
витрина-производство2

Ние исто така можеме да направиме различни решенија според барањата на клиентите во цена или параметри.

Smoke Shop Rails Производители и добавувачи и фабрики во Кина

Ако ја отворате или реконструирате вашата продавница за чад, тутун или продавница за вап, сте дошле на вистинското место.Ние испорачавме илјадници продавници на вашиот пазар. На OYE Showcases обезбедуваме услуга со 5 ѕвезди, брза испорака, безбедно и сигурно онлајн плаќања, БЕСПЛАТНО склопување со вашиот пикап во продавницата, сето тоа по најниски цени.

Достапен во дрво, метално стакло, алуминиумски материјал, ламиниран, меламин, лак за опција, различни стилови, повеќе избор, сигурно ќе најдете стил кој одговара за вашата продавница.За целосен приказ, пробајте ја нашата колекција без рамка.

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја

Проверете го нашиот избор за полици и дисплеи во продавниците за чад и пареа за најдоброто во уникатни или прилагодени, рачно изработени парчиња од нашите продавници. имаме различни витрини за тутун, пареа и CBD за избор. Купувајте го најголемиот избор на тутунски тела , Дисплеи за цигари, Полици за цигари, Шкафови за цигари под шалтер.

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја

Купувајте го најголемиот избор на тутунски тела, дисплеи за цигари, лавици за цигари, кабинети за цигари под шалтер, Избери Oye го прикажува вашиот најдобар добавувач на раствори во продавница за чад, контактирајте со нас за да започнете, ние можеме да помогнеме во изградбата на вашата продавница!

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја

Знаеме дека го барате најдобриот кабинет за овлажнител за складирање на вашите пури.Без разлика дали е домашен или комерцијален приказ, имаме се што ви треба!Нудиме висококвалитетни претходно изработени навлажнувачи за пури, кои можеме веднаш да ви ги испратиме доколку ви треба нешто што е можно побрзо.Ако ви треба нешто брзо изградено, можеме да го направиме за вас најкратко што можеме!

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја

Продавницата за изложување Top Glass for Smoke& Vape располага со издржлив финиш од меламински ламинат со калено стакло, предниот дел и страните, основата за складирање. со 3 фиоки во основата за дополнително складирање димна цигара. Без разлика дали имате голема или мала количина, ние ги добивте вистинските малопродажни дисплеи за вашата продавница за чад, продавница за вапи, продавница за здравје канабис или диспанзер за CBD. Контактирајте со нас за да започнете, можеме да помогнеме во изградбата на вашата продавница!

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја

Кабинетот за прикажување на продавницата за цигари и чад се одликува со издржлив финиш од меламин ламинат со горниот дел од калено стакло, предниот дел и страните.Нашиот широк асортиман на стаклени дисплеи, шалтер за дисплеј, тела за продавница за чад, ѕид и решетка ќе ви овозможат да создадете рационален изглед на вашата продавница за пареа.Добијте сè што ви треба за да ја направите вашата продавница успешна! Прашајте веднаш!

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја

Оваа конструкција на Glass Top Display со калено стакло, со база за складирање бел ламинат, премиум LED светла со ленти, меко затворање тркала, Caster Roller. Oye Showcases е еден од водечките добавувачи на решенија за дисплеј во Кина. изложби, витрини за витрини за накит, тела за изложби на продавници повеќе од 13 години, исто така добро работеа со познатиот бренд како Tiffany Citizen Frederiqu итн.

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја

Шкафовите за складирање цигари имаат фиоки со 5 полици, Секоја фиока за полици со 10 реда за ставање цигари, полици од типот на фиока, влечење и туркање непречено.Поддржете прилагодена големина и боја. Оригинални фабрички цени на големо, професионално со висока технологија. Со 15-годишно искуство во производство на витрини, добро се продаваат во Европа и Америка, Искрено поканете глобален дистрибутер на големо, компанија за реновирање на соработка!

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја

Дали вашата C-продавница, продавница за алкохолни пијалоци, продавница за пури, продавница за вајп или друга продавница за малопродажба има тела за изложување тутун на кои им требаат делови? Нашиот каталог нуди повеќе од многу артикли кои можете да ги изберете од кои одговараат стоки од сите облици и големини.Достапни во неколку различни стилови и дизајни, овие дисплеи и даваат на вашата продавница пополиран изглед и чувство.Oye ги прикажува вашите најдобри добавувачи на решенија за дисплеј за чад и цигари, добредојдовте за истрага!

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја

Топла распродажба на витрина за стакло за чад и цигари за продавница, Vape продавница, Табачи, продавница за цигари, шопинг продавница, супермаркет, колекционерски предмети, складиште за играчки, продавница за мобилни уреди, украсување на домот, продавница за накит, продавница за очила, продавница за оптика, продавница за часовници, музеј. Популарен дизајн , големопродажни фабрички цени, исто така поддржуваат изработени по нарачка, со 15-годишно искуство во производство на витрина, добредојдовте за барање!

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја

Имаме 200+ видови на полици за продавници за чад на залиха, исто така прифаќајтеприлагодена услуга, Контактирајте неза повеќе информации.

Само кажете ни ги вашите детални барања.Најдобрата понуда ќе биде обезбедена.

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја
витрина-производство1

Најдобар квалитет.  Имаме богато искуство во производството, дизајнот и примената на полици за димни продавници и опслужуваме повеќе од клиентите ширум светот.

Конкурентна цена.имаме апсолутна предност во цената на суровините.Под истиот квалитет, нашата цена е генерално 10%-30% пониска од пазарната.

Услуга по продажба. Обезбедуваме политика на гаранции од 2/3/5 години.И сите трошоци ќе бидат на нашата сметка во рамките на гарантните периоди доколку проблемите се предизвикани од нас.

Брзо време на испорака.Ние го имаме најдобриот шпедитер, достапен за испорака по воздушен експрес, море, па дури и услуга од врата до врата.