• banner_news.jpg

Најчесто поставувани прашања

1.Дали сте фабрика или трговско друштво?

Ние сме фабрика Нашата фабричка адреса е бр.2 Qiuxizhonglu, улица Qiuchang, округ Huiyang, Huizhou, 516221 Кина.

2.Кое е вашето време за испорака?

Обично времето за испорака е во рок од 21 ден.Тоа зависи и од вашиот проект и нашиот распоред, како што се големината, количината итн.

3.Како го обезбедувате квалитетот на вашите производи?

1) Висококвалитетен материјал: МДФ (највисока класа), калено стакло, добар нерѓосувачки челик, акрилик со висока транспарентност и LED осветлување со одобрение UL/CE итн.

2) Вешти работници со богато искуство: 90% работници ги произведуваат нашите производи повеќе од 10 години.

3) Професионален КК: Нашиот професионален КК врши инспекции строго за време на секој процес.

4.Како можев да ги инсталирам решетките?

Обезбедуваме детални упатства за инсталирање за секој тип на полица, тезга и витрина.Доколку е потребно.

5, Зошто да не изберете нас?

1) Ние сме професионален производител и извозник

2) Различни стилови на производи за опција, професионален дизајнерски тим, одлични и квалификувани дизајнери работат за вас

3) Најдобра услуга, разумна цена, навремена испорака

4) Целосна инспекција пред пакување, 100% гаранција за квалитет

5) Нарачката на примерокот и малата количина е прифатлива

6) Нуди услуга за додавање ЛОГО на клиентите

7) OEM е достапен

6, Дали можете да дизајнирате според барањата на клиентите?

Да, можеме да развиеме нови производи според барањата на клиентите