Горд што сум во Кина врвен производител на стаклен кабинет и добавувач на големо со стаклен кабинет

Oye Showcases е супериорен и извонреденпроизводител на витрини за стаклово Кина.ние сме произведувалеВиртуелен кабинет за накит,Витрини за козметика ,Часовник за екранотиМобилен бројач,Полица за приказ на облекаитн повеќе од 15 години.Работевме со познатиот бренд како на прТифани,Граѓанин , Фредерик константа, Шарлот Тилбури ,Орис,Samsung, Најкитн ширум светот.Ние сме во состојба да понудиме различни материјали како што се дрво, стакло и метал и да носиме различни стандардни големини или да ги изградиме според вашите сопствени спецификации.

Ситевитриниа витрините се направени со квалитетен материјал и конкурентна цена.Нашето широко познавање со употребата на широк спектар на квалитетни материјали, бои и технологија за осветлување за поддршка на вашиот бизнис развој.Нашите искусни тимови од машински оператори, занаетчии, монтажери, заварувачи, сликари, тримери и пакувачи работат заедно за да се осигурат дека вашиот екран ќе ги надмине вашите очекувања.

Долгогодишното производствено искуство ни овозможува лесно да управуваме со целиот синџир на снабдување на производството, што е наша единствена предност како најдобро стаклопроизводител на витринии силна гаранција за нас да обезбедиме услуги за производство на големо на витрини.Ако барате витрини, витрини, изложбени штандови за саеми, готовина и шалтери за прием, Oye Showcases е вашиот добар избор. Започнете го вашиот проект денес со контакт со нас +8613691865117 ние ќе ви понудиме задоволна услуга.

 

 • Со повеќе од 15 години експертиза за работа со компании и производи во индустријата за стаклени витрини, Oye Showcases обезбедува нови идеи кои ја подобруваат ефикасноста и ефективноста на нашиот партнер на работното место.

  Над 15 години стручност

  Со повеќе од 15 години експертиза за работа со компании и производи во индустријата за стаклени витрини, Oye Showcases обезбедува нови идеи кои ја подобруваат ефикасноста и ефективноста на нашиот партнер на работното место.

 • Ние, врвниот производител на витрини за стакло, работиме напорно за да обезбедиме решенија со брзината што ја правите.Ние нудиме инвентар специфичен за клиентите и испорака навреме, обезбедувајќи да го добиете она што ви треба кога ви е потребно.

  Сигурна и брза реакција

  Ние, врвниот производител на витрини за стакло, работиме напорно за да обезбедиме решенија со брзината што ја правите.Ние нудиме инвентар специфичен за клиентите и испорака навреме, обезбедувајќи да го добиете она што ви треба кога ви е потребно.

 • Материјалите ги обезбедуваат формални добавувачи.100% КК на суровини.Сите стаклени витрини поминуваат различни тестови и сериско производство за да обезбедат високо ниво на квалитет, секој производ мора да помине строга проверка пред да се подготви за испорака.

  Строг систем за контрола на квалитет

  Материјалите ги обезбедуваат формални добавувачи.100% КК на суровини.Сите стаклени витрини поминуваат различни тестови и сериско производство за да обезбедат високо ниво на квалитет, секој производ мора да помине строга проверка пред да се подготви за испорака.

 • Ние сме број 1 производител на стаклена витрина, ние сме изворот.можеме да обезбедиме најдобра цена.Добро обучени работници со повеќе од 15 години искуство во индустријата, можеме да обезбедиме стабилен продуктивен капацитет.

  Фабрички капацитет и конкурентна цена

  Ние сме број 1 производител на стаклена витрина, ние сме изворот.можеме да обезбедиме најдобра цена.Добро обучени работници со повеќе од 15 години искуство во индустријата, можеме да обезбедиме стабилен продуктивен капацитет.

ВЕСТИ ЦЕНТАР

Мора да има нешто што сакате да знаете, ајде!

НАШИ ПАРТНЕРИ

Ќе ги зголемиме и зајакнеме партнерствата што ги имаме.

 • логото
 • логото
 • лого2
 • логото3
 • логото4
 • логото5
 • логото6
 • логото7
 • логото8
 • логото9
 • логото10
 • логото11
 • логото12
 • логото14
 • логото15
 • лого16
 • логото17
 • логото18
 • логото19
 • логото20