Krenar që jam prodhues i kabineteve me ekran të qelqit të nivelit më të lartë në Kinë & Furnizues me shumicë i kabineteve me ekran xhami

Oye Showcases është një superior dhe i shquarprodhuesi i kabinetit të ekranit prej xhaminë Kinë.ne kemi prodhuarKabineti për ekspozim bizhuterish,Vitrina kozmetike ,Ora e ekranitdheSportel celular,Raft ekrani i veshjeveetj për më shumë se 15 vjet.Kemi punuar me markën e njohur si p.shTiffany,Qytetar , Frederique konstante, Charlotte Tilbulry ,Oris,Samsung, Nikeetj në mbarë botën.Ne jemi në gjendje të ofrojmë materiale të ndryshme si druri, qelqi dhe metali dhe të mbajmë një sërë madhësish standarde ose mund të ndërtojmë sipas specifikave tuaja të personalizuara.

Të gjithavitrinatdhe vitrinat janë bërë me material cilësor dhe çmim konkurrues.Njohuritë tona të gjera me përdorimin e një larmie materialesh cilësore, ngjyrash dhe teknologjie ndriçimi për të mbështetur zhvillimin e biznesit tuaj.Ekipet tona me përvojë të operatorëve të makinerive, zejtarëve, montuesve, saldatorëve, bojaxhinjve, prerësve dhe paketuesve punojnë së bashku për të siguruar që ekrani juaj të tejkalojë pritshmëritë tuaja.

Përvoja shumëvjeçare e prodhimit na mundëson të menaxhojmë me lehtësi të gjithë zinxhirin e furnizimit të prodhimit, gjë që është avantazhi ynë unik si xhami më i mirëprodhuesi i kabinetit të ekranitdhe një garanci e fortë për ne për të ofruar shërbime të prodhimit me shumicë të vitrinave.Nëse jeni duke kërkuar për vitrina, vitrina, kabina ekspozimi të ekspozitave tregtare, sportelet e parave dhe pritjes, Oye Showcases është zgjedhja juaj e mirë, Filloni projektin tuaj sot duke na kontaktuar +8613691865117 ne do t'ju ofrojmë një shërbim të kënaqur.

 

 • Me mbi 15 vjet ekspertizë në punën me kompani dhe produkte në industrinë e vitrinave të xhamit, Oye Showcases ofron ide të reja që përmirësojnë efikasitetin dhe efektivitetin e partnerit tonë në vendin e punës.

  Mbi 15 vite ekspertizë

  Me mbi 15 vjet ekspertizë në punën me kompani dhe produkte në industrinë e vitrinave të xhamit, Oye Showcases ofron ide të reja që përmirësojnë efikasitetin dhe efektivitetin e partnerit tonë në vendin e punës.

 • Ne, prodhuesi kryesor i vitrinës së xhamit, punojmë shumë për të ofruar zgjidhje me shpejtësinë që ju bëni biznes.Ne ofrojmë inventar specifik për klientët dhe dërgim në kohë, duke siguruar që ju të merrni atë që ju nevojitet kur ju nevojitet.

  Përgjegjshmëri e besueshme dhe e shpejtë

  Ne, prodhuesi kryesor i vitrinës së xhamit, punojmë shumë për të ofruar zgjidhje me shpejtësinë që ju bëni biznes.Ne ofrojmë inventar specifik për klientët dhe dërgim në kohë, duke siguruar që ju të merrni atë që ju nevojitet kur ju nevojitet.

 • Materialet sigurohen nga furnitorë zyrtarë.100% QC në lëndët e para.Të gjitha kutitë e ekranit të xhamit kalojnë teste të ndryshme dhe prodhim grumbull për të siguruar nivel të lartë të cilësisë, çdo produkt duhet të kalojë inspektim të rreptë përpara se të përgatitet për dërgesë.

  Sistemi i rreptë i kontrollit të cilësisë

  Materialet sigurohen nga furnitorë zyrtarë.100% QC në lëndët e para.Të gjitha kutitë e ekranit të xhamit kalojnë teste të ndryshme dhe prodhim grumbull për të siguruar nivel të lartë të cilësisë, çdo produkt duhet të kalojë inspektim të rreptë përpara se të përgatitet për dërgesë.

 • Ne jemi prodhuesi nr.1 i vitrinës së xhamit, ne jemi burimi.ne mund të ofrojmë çmimin më të mirë.Punëtorët e trajnuar mirë me më shumë se 15 vjet përvojë në industri, ne mund të ofrojmë kapacitet të qëndrueshëm prodhues.

  Kapaciteti i fabrikës dhe çmimi konkurrues

  Ne jemi prodhuesi nr.1 i vitrinës së xhamit, ne jemi burimi.ne mund të ofrojmë çmimin më të mirë.Punëtorët e trajnuar mirë me më shumë se 15 vjet përvojë në industri, ne mund të ofrojmë kapacitet të qëndrueshëm prodhues.

QENDRA E LAJMEVE

Duhet të ketë diçka që dëshironi të dini, Ejani!

PARTNERET TONA

Ne do të rrisim dhe forcojmë partneritetet që kemi.

 • logo
 • logo
 • logo2
 • logo3
 • logo4
 • logo5
 • logo6
 • logo7
 • logo8
 • logo9
 • logo10
 • logo11
 • logo12
 • logo14
 • logo15
 • logo16
 • logo17
 • logo18
 • logo19
 • logo20