• banner_news.jpg

Vitrinë xhami bizhuterish me 6 rafte xhami Shitës me shumicë |OYE

Vitrinë xhami bizhuterish me 6 rafte xhami Shitës me shumicë |OYE

Përshkrim i shkurtër:

Këtodollapët e ekspozimit të dyqanevejanë krijuar për të ofruar shfaqje të modës për çdo organizatë.Kjodollap ekspozimi prej xhami bizhuteripërmban një hapësirë ​​të madhe për një numër të madh të artikujve të ekranit.Këto dy ekspozita dyqanesh ofrojnë hapësirë ​​të mjaftueshme për të ekspozuar bizhuteri, veshje, qelqe, kamera, telefona celularë, kozmetikë dhe më pas!Xhamidollapët e ekspozimit të bizhuteriveeshte e pajisur me nje baze per te qendruar te qendrueshme brenda dyqanit.përveç atyrevitrinat e dyqaneve, ka një përhapje të kompjuterëve desktop për t'u vendosur!Ky ekran është i duhuri për artikujt e personalizuar që kërkojnë vëmendje.

Produktet e rekomanduara:Kasë ekspozimi me pakicë

Kategoritë:Shfaqja,Kutia e shfaqjes së trofeut


 • Madhësia:900X400X2400mm
 • MOQ:10 copë
 • Vendndodhja:KINA
 • LOGO:OYE
 • Detajet e produktit

  kompania e Informacionit

  Materiali dhe Punimi

  Komenti i klientit

  Etiketat e produktit

  Ky zakonvitrinë xhamika një dizajn me shumë shtresa siç kërkohet nga mysafiri.Përdoret për të shfaqur dhurata të vogla të përpunuara dhe makina modele.Nuk duhet të shqetësoheni fare për madhësinë.Sepse pesë raftet janë të rregullueshme.Ata do të përshtaten me madhësinë e produktit tuaj dhe do ta sjellin produktin tuaj para konsumatorëve.Ka 3 drita në krye dhe 4 drita anash për gjithsej 7 drita.Ky lloj ndriçimi është i mjaftueshëm për të plotësuar shkëlqimin e produktit.Përdorimi i dritave LED mund të jetë gjithashtu miqësor me mjedisin dhe kursim energjie, gjë që jo vetëm redukton ndotjen, por edhe plotëson kërkesën.

  Detaje të shpejta

  Emri i markës: OYE
  Numri i modelit: AMA-01
  Ngjyrë: E zezë
  Materiali: Xhami i kalbur
  DRITA: Dritë Led Strip, Dritë anësore
  Funksioni: Stand Display Store
  Pagesa: T/T
  Lloji: Njësia e ekranit në dysheme
  Stili: Pajisjet e ekranit
  Përdorimi: shitje me pakicë, bizhuteri
  Aplikacion: Ekrani komercial
  Veçori: E kyçur

  përshkrim i produktit

  Video për këtë produkt

  1.Përmasat:900X400X2400mm
  2.Ngjyra: E zezë
  3.Xhami i temperuar
  4.6 Rafte qelqi
  5. Ka katër drita në krye, një shirit LED në krye të derës,dhe shufrat e dritës LED rreth çdo shtrese të tabelës, me hekurudhë udhëzuese celulare
  6.The Back is Bright Black Board
  7.Çdo Sigle Plece është e paketuar mirë në arkë të veçantë të pyllëzuar, siguri në transport
  8.DParaqitja dhe Prodhimi i Vitrinës së Dyqanit dhe Kioskës së Tregtisë
  9.Krijo me Oye, bërë nga Oye
  10.Dorëzimi me cilësi të mirë dhe të përpiktë
  11.Gjithçka është e montuar paraprakisht në fabrikë, gati për usd pasi të merrni
  12. Projektet e personalizuara janë të mirëseardhura, projektuesit tanë mund të bëjnë paraqitje 3D dhe vizatime inxhinierike sipas kërkesës suaj
  Vitrinë xhami bizhuteri me 6 rafte xhami OYE

  Ju gjithashtu mund të pëlqeni

  youth@oyeshowcases.com

  Imazhe për vitrinë


  https://www.oyeshowcases.com/jewelry-glass-display-case-with-6-glass-shelves-oye-product/

  https://www.oyeshowcases.com/jewelry-glass-display-case-with-6-glass-shelves-oye-product/

  https://www.oyeshowcases.com/jewelry-glass-display-case-with-6-glass-shelves-oye-product/


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • 详情页_03

  详情页_04

  详情页_05

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni