• banner_news.jpg

Pyetjet e shpeshta

1.A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?

Ne jemi fabrika Adresa jonë e fabrikës është Nr. 2 Qiuxizhonglu, rruga qiuchang, rrethi Huiyang, Huizhou, 516221 Kinë.

2. Sa është koha juaj e dorëzimit?

Zakonisht koha e dorëzimit është brenda 21 ditëve.Kjo varet gjithashtu nga projekti juaj dhe plani ynë, si përmasat, sasia, etj.

3.Si e siguroni cilësinë e produkteve tuaja?

1) Material me cilësi të lartë: MDF (klasa më e lartë), xhami i kalitur, çelik inox i mirë, akrilik me transparencë të lartë dhe ndriçim LED i miratimit UL/CE etj.

2) Punëtorët e aftë me përvojë të pasur: 90% e punëtorëve kanë qenë në prodhimin e mallrave tona për më shumë se 10 vjet.

3) QC profesionale: QC-ja jonë profesionale bën inspektime në mënyrë rigoroze gjatë çdo procesi.

4.Si mund t'i instaloj raftet?

Ne ofrojmë udhëzime të hollësishme instalimi për çdo lloj rafti, banak dhe vitrinë.Nëse është e nevojshme.

5, Pse të na zgjidhni ne?

1) Ne jemi një prodhues dhe eksportues profesional

2) Stili i produkteve të ndryshme për opsionin, ekipi profesional i projektimit, dizajnerët e shkëlqyeshëm dhe të aftë punojnë për ju

3) Shërbimi më i mirë, Çmimi i arsyeshëm, Dorëzimi në kohë

4) Inspektim i plotë para paketimit, 100% garanci e cilësisë

5) Renditja e mostrës dhe sasia e vogël është e pranueshme

6) Ofroni shërbimin e shtimit të LOGO-s së klientëve

7) OEM është në dispozicion

6, A mund të dizajnoni sipas kërkesave të klientëve?

Po, ne mund të zhvillojmë produkte të reja sipas kërkesave të klientëve