• banner_news.jpg

Raftet e dyqaneve të tymit

Prodhuesi dhe fabrika dhe furnizuesi më i mirë i rafteve të dyqaneve të tymit në Kinë

Vitrina OYEsi prodhuesi, fabrika, furnizuesi, eksportuesi më i mirë i dyqaneve të tymit, duhanit ose rafteve të vapave në Kinë që nga viti 2017, renditet ISO9001:2015, Ne kemi përvojë të pasur në prodhimEkspozitat e dyqaneve të tymitme avantazhet dhe shërbimet e mëposhtme:

Ne mund të furnizojmë një numër të lëndëve të para të qëndrueshme, të cilat mund të kontrollojnë cilësinë dhe koston shumë mirë.

Mbajtja e rezervave të lëndëve të para për disa vitrinë të zakonshme të dyqaneve të tymit, dërgesa më e shpejtë.

Politikat më të mira të garancisë, të gjitha vitrinat janë 3 vjet garanci.

Porosi OEM/ODM pranohet.

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
https://www.oyeshowcases.com/smoke-shop-shelves/

Ne gjithashtu mund të bëjmë zgjidhje të ndryshme sipas kërkesave të klientëve në çmim ose parametra.

Smoke Shop Raftet Prodhuesit & Furnizuesit & Fabrikat në Kinë

Dyqan tymi tregon me shumicë,Nëse jeni duke hapur ose rimodeluar tuajindyqan tymi, dyqan duhani ose vape keni ardhur në vendin e duhur.Ne kemi furnizuar mijëra dyqane në tregun tuaj. Në OYE Showcases ne ofrojmë shërbim me 5 yje, transport të shpejtë, pagesa të sigurta dhe të sigurta në internet, montim FALAS me marrjen tuaj në dyqan, të gjitha me çmime të ulëta.

 

Këllëf ekrani prej xhami pa kornizë për dyqanin e tymit,E disponueshme në dru, metal xhami, material alumini, të laminuara, melamine, llak për opsion, stile të ndryshme, shumë përzgjedhje, me siguri do të gjeni një stil që funksionon për dyqanin tuaj.Për një pamje të plotë, provoni koleksionin tonë pa kornizë.

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Dyqan tymi tregon me shumicë,Shfaq për dyqanet e tymit dhe avullit, shikoni tonënDyqane tymi dhe avulli, rafte dhe ekspozitapërzgjedhje për më të mirat në pjesë unike ose me porosi, të punuar me dorë nga dyqanet tona. ne kemi një shumëllojshmëri të duhanit,vitrinat e dyqanit vapepër të zgjedhur.Blini përzgjedhjen më të madhe të pajisjeve të duhanit, ekranet e cigareve, raftet e dyqaneve të tymit, kabinetet e cigareve nën banak.

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Ekranet e dyqaneve të tymit me shumicë,Blini përzgjedhjen më të madhe të pajisjeve të duhanit,Ekranet e cigareve, Rafte cigaresh, Kabinete cigaresh nen banak,Kaseta ekspozimi për dyqan tymi,Choose Oye paraqet furnizuesin më të mirë të dyqanit tuaj të tymit të zgjidhjeve me një ndalesë, Na kontaktoni për të filluar, ne mund të ndihmojmë në ndërtimin e dyqanit tuaj!

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Shitet ekspozita të dyqaneve të tymit,Ne e dimë që po kërkoni për kabinetin më të mirë të humidorit për të ruajtur purot tuaja.Pavarësisht nëse është ekspozitë shtëpiake apo komerciale, ne kemi gjithçka që ju nevojitet!Ne ofrojmë lagështues të kabinetit të purove me cilësi të lartë që mund t'ju dërgojmë menjëherë nëse keni nevojëvitrinë e duhanitNe jemi te specializuar në dollapët e humidorit të purove të ndërtuara me porosi,Ekrani i dyqanit vape, Nëse keni nevojë për diçka të ndërtuar shpejt, ne mund ta bëjmë atë për ju sa më shkurt që të mundemi!

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Dollap ekrani Top Glass for Smoke& Vape shoppërmban një përfundim të qëndrueshëm me laminat melamine me pjesën e sipërme të xhamit të kalbur, përpara dhe anash, ruajtje bazë.me 3 sirtarë në bazë për ruajtje shtesë të cigareve tymuese. Pavarësisht nëse keni një sasi të madhe apo të vogël, ne kemi ekranet e duhura të shitjes me pakicë për tuaj dyqan tymi, dyqan vape, dyqan shëndetësor kanabisi ose dispancer CBD. Na kontaktoni për të filluar, ne mund të ndihmojmë në ndërtimin e dyqanit tuaj! Shumë llojeVitrinë e duhanit,Vitrinë Vapeduke pritur për ju, ju mirëpresim për hetim!

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Shitet ekspozita të dyqaneve të tymitKabineti i ekspozitës së dyqanit të cigareve dhe tymitpërmban një përfundim të qëndrueshëm me laminat melamine me majë xhami të kalitur, përpara dhe anash. Në Oye Showcaese ne ofrojmë çmimin e fabrikës me cilësi të besueshme, shërbim të shkëlqyer pas shitjes, të gjitha produktet tona mbështeten nga garancia jonë e çmimit më të ulët.Gama jonë e gjerë e ekraneve të xhamit, banakut të ekranit,pajisje për dyqanin e tymit, slatwall dhe gridwall do t'ju mundësojnë të krijoni një pamje të thjeshtë për dyqanin tuaj të avullit.Merrni gjithçka që ju nevojitet për ta bërë dyqanin tuaj të suksesshëm! Pyetni tani!

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Vitrat e dyqanit të tymit me shumicë,Kjo konstruksion i ekranit me majë xhami me majë xhami të kalitur, me bazë ruajtëse të petëzuar të bardhë, dritat me shirit LED premium, Runner mbyllës i butë, Caster Roller. Oye Showcases është një nga furnizuesit kryesorë të zgjidhjeve të ekranit me një ndalesë në Kinë. Ne kemi prodhuarEkrani i cigareve të tymit, vitrina të dollapëve të bizhuterive, pajisjet e ekspozimit të dyqaneve për më shumë se 13 vjet, gjithashtu funksionuan mirë me markën e famshme si Tiffany Citizen Frederiqu etj, Sinqerisht ftoni shpërndarësin global, shitësin me shumicë, kompaninë e rinovimit për hetim!

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Kabinete për ruajtjen e cigareveka 5 sirtarë raftesh,Tabaka për çdo raft me 10 rreshta për vendosjen e cigareve, rafte të tipit sirtar, tërhiqen dhe shtyjnë pa probleme.Shitet ekspozita të dyqaneve të tymit,ekranet e dyqaneve të avullit,Mbështetja e madhësisë dhe ngjyrës me porosi.Fabrika origjinale,çmimet e fabrikës me shumicë,profesioniste me teknologji të lartë.Me përvojë 15 vjeçare në prodhimin e kabineteve të ekranit,shitet mirë në Evropë dhe Amerikë,Sinqerisht ftoni shpërndarësin global shitës me shumicë,kompani rinovimi për bashkëpunim!

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Ekspozita për dyqan tymi,A ka dyqani juaj C, dyqani i pijeve alkoolike, dyqani i purove, dyqani vape ose dyqani tjetër me pakicëekspozimi i duhanitpajisje që kanë nevojë për pjesë? Katalogu ynë ofron mbi shumë artikuj për të zgjedhur nga ato produkte të të gjitha formave dhe madhësive.Të disponueshme në disa stile dhe dizajne të ndryshme, këto ekrane i japin dyqanit tuaj një pamje dhe ndjesi më të lëmuar.Oye paraqet furnizuesit tuaj më të mirë të zgjidhjeve të ekranit të tymit dhe cigareve, mirëpresim për hetim!

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Shitje e nxehtëVitrinë e xhamit Smoke & Cigarette për DyqanDyqan Vape, Tabacchi,Dyqan për ekspozim cigaresh, Dyqan blerjesh, Supermarket, Koleksione, Magazinim Lodrash, Dyqan celularësh, Dekorim në shtëpi, Dyqan bizhuterish, Dyqan syzesh, Dyqan Optik, Dyqan orëve, Muze. prodhimin e kabinetit të ekranit, të mirëpritur për hetim!

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Ne kemi 200+ lloje të rafteve të dyqaneve të tymit në magazinë, gjithashtu pranonishërbim i personalizuar, na kontaktonipër më shumë informacion.

Thjesht na tregoni kërkesat tuaja të hollësishme.Oferta më e mirë do të ofrohet.

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
vitrinë-prodhim1

Cilesia me e mire.  Ne kemi përvojë të pasur në prodhimin, projektimin dhe aplikimin e rafteve të dyqaneve të tymit, dhe u shërbejmë më shumë se klientëve në mbarë botën.

Çmimi konkurrues.ne kemi një avantazh absolut në koston e lëndëve të para.Me të njëjtën cilësi, çmimi ynë është përgjithësisht 10%-30% më i ulët se tregu.

Shërbimi pas shitjes. Ne ofrojmë një politikë garancish 2/3/5 vjet.Dhe të gjitha kostot do të jenë në llogarinë tonë brenda periudhave të garancisë nëse problemet shkaktohen nga ne.

Koha e shpejtë e dorëzimit.Ne kemi transportuesin më të mirë të transportit, i disponueshëm për të kryer transportin me ajër ekspres, det, madje edhe shërbimin derë më derë.