• banner_news.jpg

Rreth Nesh

KORPORATA E VOTIMEVE SY KUFIZUAR

Vëmendje për detaje & Inovacion i qëndrueshëm

Cilësia

Produktet e vitrinave të dizajnuara nga një grup dizajnerësh të përparuar dhe me stil të ri, pajisjet e përparuara të prodhimit e bëjnë kapacitetin e prodhimit shumë të fortë, dhe sistemi i rreptë i menaxhimit të prodhimit siguron cilësinë e produkteve.

Dorëzimi

Dorëzimi i shpejtë e shkurton shumë ciklin e hapjes së dyqaneve dhe përfitimet materiale i bëjnë çmimet tona të drejta dhe të arsyeshme për të maksimizuar koncesionet për klientët.

Ekip

Ne kemi mbledhur një grup skuadrash me përvojë dhe të aftë prodhimi. Ne gjithmonë i përmbahemi frymës së pionierit dhe inovative, dhe të përpiqemi për shkëlqim në prodhim.

SHOWCAES OYE

OYE SHOWCAES CORPORATION LIMITED është e specializuar në prodhimin e pajisjeve të dyqaneve, pajisjeve të dyqaneve, ekspozitave dhe artikujve të veçantë për shitësit me pakicë, shitësit me shumicë, importuesit. Ne kemi bashkëpunuar me më shumë se 110 klientë që janë nga Evropa, SHBA, Australia dhe Amerika e Jugut.

Dhe ne kemi punuar me marka të famshme në të gjithë botën, të tilla si Triumph, MauiJim, Bulova, Tiffany, Charlotte Tibury, Citizen, Raymond Weil etj Pas më shumë se 13 vjet zhvillimi, ne kemi një përvojë të pasur në shitjet dhe shërbimin pas shitjes. Ekipi ynë gjithmonë krijoni pajisje ekskluzive të dyqaneve dhe ju ofrojmë shfaqje individuale. Thjesht sillni mendimet ose vizatimet tuaja, le të bëjmë pjesën tjetër. Ne do të mbikëqyrim gjithçka, nga dizajni, prodhimi, testimi deri te dërgesa.

Bëni një porosi sot, dhe ne do t'ua dërgojmë atë rreth 30 ditë.

Lloji i biznesit Prodhues
Shteti / rajoni Guangdong, China
Madhësia e fabrikës 5,000-10,000 metra katrorë
Produktet kryesore vitrinat, pajisjet e dyqaneve, stendat e ekranit, sportelet e xhamit
Prodhimi i kontratës Shërbimi OEM i Ofruar
Totali i Punonjësve 51 - 100 Njerëz
Nr. I Linjave të Prodhimit 5
Të ardhurat totale vjetore 2.5 milion dollarë - 5 milion dollarë
Viti i themeluar 2017
Tregjet kryesore Evropa Veriore 18.00%

Amerika e Veriut 15.00%

Oqeani 15.00%

FABRIKEN TONA

display case manufacturing
display case manufacturing1
display case manufacturing2
display case factory1
display case factory
display case factory2

Vitrinat tona prej xhami janë mjaft të mira për të shfaqur tubat e duhanit dhe avulluesin. Klientët kombinojnë sportelet një nga një dhe vendosin produktet e tyre të imëta në rafte dhe klientët më së shumti thonë "duket shumë bukur"