• banner_news.jpg

За нас

КОРПОРАЦИЈА ЗА ПОКАЗИ ЗА ОК ОГРАНИЧЕНА

Внимание на деталите и стабилна иновација

Квалитет

Производите за изложба дизајнирани од група напредни дизајнери и во роман со стил, напредна опрема за производство го прави производствениот капацитет многу силен, а строгиот систем за управување со производството го обезбедува квалитетот на производите.

Испорака

Брзата испорака во голема мера го скратува циклусот на отворање на продавници, а материјалните придобивки ги прават нашите цени фер и поволни за да ги зголемат понудите за клиенти.

Тим

Собравме група искусни и квалификувани тимови за производство. Ние секогаш се придржуваме кон духот на пионерска и иновативност и се стремиме кон извонредност во производството

ПОКАУВАА ОКО

OYE SHOWCAES CORPORATION LIMITED е специјализирана за производство на тела, продавници, излози и специјални производи за меѓународни трговци, трговци на големо, увозници. Соработувавме со повеќе од 110 клиенти од Европа, САД, Австралија и Јужна Америка.

И ние работевме со познати брендови ширум светот, како што се Триумф, Мауи iим, Булова, Тифани, Шарлот Тибури, Граѓанин, Рејмонд Вејл и др. По повеќе од 13 години развој, имаме богато искуство во продажба и услуга по продажба. Нашиот тим секогаш создадете ексклузивна опрема за продавници и ви нудиме индивидуален приказ. Само понесете ги вашите мисли или цртеж, оставете ни да го направиме останатото. Ние ќе надгледуваме сè, од дизајнирање, производство, тестирање до пратка.

Нарачајте денес, и ние ќе ви ја испратиме околу 30 дена.

Тип на деловна активност Производител
Земја / регион Гуангдонг, Кина
Големина на фабриката 5.000-10.000 квадратни метри
Главни производи излози, тела за продавници, штандови за излози, бројачи за стакло
Договорно производство Понудена услуга за OEM
Вкупно вработени 51 - 100 луѓе
Број на линии за производство 5
Вкупни годишни приходи 2,5 милиони УСД - 5 милиони УСД
Година на основање 2017
Главни пазари Северна Европа 18,00%

Северна Америка 15,00%

Океанија 15,00%

НАШАТА ФАБРИКА

display case manufacturing
display case manufacturing1
display case manufacturing2
display case factory1
display case factory
display case factory2

Нашите стаклени излози се прилично добри за прикажување на цевките за пушење и испарувачот. Клиентите ги комбинираат шалтерите еден по еден и ги ставаат своите фини производи на полиците, а клиентите главно велат „изгледа многу убаво“