• banner_news.jpg

Витрина за стакло за накит со 6 стаклени полици Трговец на големо |OYE

Витрина за стакло за накит со 6 стаклени полици Трговец на големо |OYE

Краток опис:

Овиевитрини за продавницасе дизајнирани да обезбедат моден приказ за секоја организација.Овавитрина од стакло за накитрасполага со голем простор за голем број предмети за прикажување.Овие два изданија на продавници обезбедуваат доволно простор за прикажување на накит, облека, стакларија, камери, мобилни телефони, козметика, па натаму!Чашатавитрини за наките обезбедена со основа за да остане стабилен во продавницата.дополнително на тиепродавница за витрини, има ширење на десктоп компјутери за да се решите!Овој дисплеј е соодветен за прилагодени ставки што бараат внимание.

Препорачани производи:Малопродажба за прикажување случај

Категории:Случај за прикажување,Футрола за прикажување трофеи


 • Големина:900X400X2400мм
 • MOQ:10 ЕЕЗ
 • Локација:КИНА
 • ЛОГО:OYE
 • Детали за производот

  Информации за компанијата

  Материјал и изработка

  Коментар на клиентите

  Ознаки на производи

  Овој обичајстаклена витринаима повеќеслоен дизајн како што бара гостинот.Се користи за прикажување елаборирани мали подароци и модели на автомобили.Воопшто не треба да се грижите за големината.Бидејќи петте полици се прилагодливи.Тие ќе одговараат на големината на вашиот производ и ќе го добијат вашиот производ пред потрошувачите.Има 3 светла на врвот и 4 светла од страна за вкупно 7 светла.Ваквото осветлување е доволно за да ја надополни осветленоста на производот.Употребата на LED светилки исто така може да биде еколошка и да штеди енергија, што не само што го намалува загадувањето туку и ја задоволува побарувачката.

  Брзи детали

  Име на брендот: OYE
  Број на модел: АМА-01
  Боја: Црното
  Материјал: Калено стакло
  СВЕТЛИНА: Лед стрип светло, странично светло
  Функција: Стенд за приказ на продавница
  Плаќање: Т/Т
  Тип: Единица за прикажување на подот
  Стил: Опрема за прикажување
  Употреба: малопродажба, накит
  Апликација: Комерцијален приказ
  Карактеристика: Може да се заклучи

  Опис на производот

  Видеа за овој производ

  1.Големина:900X400X2400мм
  2.Боја: црна
  3.Калено стакло
  4.6 стаклени полици
  5. Има четири светла на врвот, една LED светлосна лента на врвот на вратата,и LED светлосни шипки околу секој слој на плочата, со мобилна шина за водич
  6. Назад е светла црна табла
  7.Секој Sigle Plece е добро спакуван во посебен шумски гајба, безбедност при превозот
  8.Дesign и производство на продавница изложба и трговски центар
  9.Креирај со Oye, направен од Oye
  10.Добар квалитет и навремена испорака
  11.Сè е однапред склопено во фабриката, подготвено за УСД откако ќе го добиете
  12. Прилагодените дизајни се добредојдени, нашите дизајнери би можеле да направат 3Д рендери и инженерски цртежи по ваше барање
  Витрина од стакло за накит со 6 стаклени полици OYE

  Можно е и ова да ти се допаѓа

  youth@oyeshowcases.com

  Слики за витрина


  https://www.oyeshowcases.com/jewelry-glass-display-case-with-6-glass-shelves-oye-product/

  https://www.oyeshowcases.com/jewelry-glass-display-case-with-6-glass-shelves-oye-product/

  https://www.oyeshowcases.com/jewelry-glass-display-case-with-6-glass-shelves-oye-product/


 • Претходно:
 • Следно:

 • 详情页_03

  详情页_04

  详情页_05

  Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја