• banner_news.jpg

Vitrinë e kabinetit prej xhami të fabrikës Kinë Prodhuesit dhe Furnizuesit |OYE

Vitrinë e kabinetit prej xhami të fabrikës Kinë Prodhuesit dhe Furnizuesit |OYE

Përshkrim i shkurtër:

Këtovitrinatpërdoren për ekspozimin e dyqaneve.Ata kanë rafte të rregullueshëm dhe mund të modifikohen për t'iu përshtatur madhësive të ndryshme të produkteve.Kjo veçori është e rëndësishme kur strehon sende më të mëdha si shkopinj bejsbolli, skulptura, kuti të mëdha hije akrilike dhe objekte të tjera të çmuara.Këto dollapë qelqi, figurina ekrani, koleksione dhe aksesorë mund të rregullojnë gjerësinë!Bojë e bardhë është e integruar pa probleme me çdo mjedis, duke siguruar një nivel më të lartë kompleksiteti për çdo hapësirë ​​ekspozite!

Produktet e rekomanduara:Këllëf ekspozimi bizhuterish

Kategoritë:Shfaqja,Këllëf ekrani për koleksione


 • :
 • :
 • :
 • :
 • Detajet e produktit

  kompania e Informacionit

  Materiali dhe Punimi

  Komenti i klientit

  Etiketat e produktit

  Këto dollapë ekrani janë 400 mm të gjera dhe kanë (3) rafte, të cilët vendosen në jastëkë gome për të parandaluar çdo lëvizje të panevojshme të parvazëve të xhamit.Këto pajisje dyqanesh kanë dyer të kyçura për të garantuar sigurinë e mallrave të shtrenjta dhe mund të zëvendësojnë shpejt produktet ose artikujt e ekspozuar!Ka katër drita në krye dhe gjashtë në anën.Dollapët e mëdhenj me dyer poshtë janë të përshtatshëm për bizneset për të ndryshuar artikujt.


  1.Përmasat:1000X400X1980mm
  2.Ngjyra:Argjend
  3. Magazinimi: 521 mm, Xham i zbutur, tre rafte qelqi 7.1 mm, të rregullueshme
  4. Katër dritat LED kryesore MR16 (6200K), Gjashtë drita anësore
  5.Dy dyer qelqi me varëse me bravë, këmbë plastike
  6.Haljoy Top Light Fittings,Meanwell LED Driver
  7.Çdo Sigle Plece është e paketuar mirë në arkë të veçantë të pyllëzuar, siguri në transport
  8.DParaqitja dhe Prodhimi i Vitrinës së Dyqanit dhe Kioskës së Tregtisë
  9.Krijo me Oye, bërë nga Oye
  10.Dorëzimi me cilësi të mirë dhe të përpiktë
  11.Gjithçka është e montuar paraprakisht në fabrikë, gati për usd pasi të merrni
  12. Projektet e personalizuara janë të mirëseardhura, projektuesit tanë mund të bëjnë paraqitje 3D dhe vizatime inxhinierike sipas kërkesës suaj
  Vitrinë e kabinetit të koleksionistëve me tre rafte xhami të rregullueshëm 7,1 mm OYE

  Detaje të shpejta

  Emri i markës: OYE
  Numri i modelit: W-1000
  Ngjyrë: Argjendi
  Materiali: Xhami i kalbur
  DRITA: Dritë Led Strip
  Funksioni: Stand Display Store
  Pagesa: T/T
  Lloji: Njësia e ekranit në dysheme
  Stili: Pajisjet e ekranit
  Përdorimi: Mbledhësit
  Aplikacion: Ekrani komercial
  Veçori: E kyçur

  përshkrim i produktit

  Mësoni më shumë rreth produkteve OYE

  youth@oyeshowcases.com

  Imazhe për vitrinë • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • 详情页_03

  详情页_04

  详情页_05

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni